سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
پنجشنبه 30 دی 1400 EN
  • 1400/08/09 - 11:10
  • تعداد بازدید خبر : 91
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

صعود گروه کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به قله شاودالان

گروه کوهنوردی بسیج پایگاه رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) به قله 3200 متری شاودالان واقع در ارتفاعات پراو کرمانشاه صعود کردند.

گروه کوهنوردی بسیج پایگاه رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) به قله 3200 متری شاودالان واقع در ارتفاعات پراو کرمانشاه صعود کردند.

در همین رابطه آقای حسینی رئیس امور ورزش با تشریح نحوه صعود به قله شاودالان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط پایگاه بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و امور ورزش و طی تقویم ورزشی شرکت و آماده سازی های صورت گرفته قبلی، صعود به قله شاودالان در دستور کار قرار گرفت و تیم شرکت کننده توانستد طی برنامه ای ۱ روزه به این قله زیبا صعود کنند.

وی با ارائه توضیحاتی در رابطه با ویژگی های طبیعی این قله گفت: کوه شاودالان یا شودالان از قلل هرمی شکل کوهستان پراو به ارتفاع ۳۲۰۰ متر می‌باشدکه در ضلع شرقی قله پراو دارد و دارای مسیرهایی پرشیب و زمستانهایی پربرف می باشد و از محبوبیت ویژه ای در بین کوهنوردان برخوردار است.

گروه کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب متشکل از آقایان عبدالعلی مه پیما سرپرست تیم، بهروز بابایی مربی، فرهاد فتاحی، اکبر آزادی، حسن نوریان، مجید شکری بودند.

لازم به ذکر است، تیم کوهنوردی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب 12 سال به صورت مستمر فعالیت دارد و با آموزش های روز کوهنوردی و حضور مربی مجرب(آقای بهروز بابایی) در این زمینه موفق به صعود های ارزشمندی نظیر صعود های برون مرزی به قلل هیمالیا( چلووست به ارتفاع 6450 و صعود به بام اروپا، قله البروس روسیه به ارتفاع 5642) و همچنین قلل مرتفع درون مرزی نظیر قلل رشته کوههای دماوند و سبلان و.... شده اند.

پیشتر نیز رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با تقدیر از گروه کوهنوردی صعود کننده گفت: مدیریت شرکت در همه زمینه ها از همکاران ورزشکار حمایت خواهد نمود و برنامه ریزی گسترده ای نیز در خصوص ارتقا فرهنگ ورزش و نهادینه نمودن آن در ستاد و منطق عملیاتی انجام خواهد گرفت.

وی با تاکید بر برگزاری برنامه های ورزشی مختلف در این شرکت به منظور ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان، خواستار برگزاری هر چه با شکوه تر و حضور همه کارکنان در این برنامه ها خصوصا مسابقات ورزشی در سطح ستاد شرکت در کرمانشاه و ایلام و همچنین مناطق عملیاتی شد.

 

  • گروه خبری : ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 14640
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید