28 فروردین 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/08/06 - 23:47
  • تعداد بازدید خبر : 1418
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

نوجوانان زاگرس جنوبی بر سکوی سوم لیگ برتر تکواندو ایران ایستادند

متن صوتی

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از درخشش تکواندوکاران پسر این شرکت در لیگ برتر تکواندوی نوجوانان ایران خبر داد.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از درخشش تکواندوکاران پسر این شرکت در لیگ برتر تکواندوی نوجوانان ایران خبر داد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس امیررضا دوران مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اعلام خبر فوق، به کسب مقام سوم تکواندو لیگ برتر نوجوانان کشور توسط تیم این شرکت اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: در جریان هفته پایانی مسابقات، شاگردان رحیم صالحی با تساوی پنج بر پنج در این مبارزه توانستند امتیازات خود را به عدد ۳۶ برسانند و مقام سومی خود را تثبیت کنند.
مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: برای نخستین بار بود که تیم باشگاه فرهنگی ورزشی زاگرس جنوبی به عنوان نماینده فارس و شیراز در لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران حضور پیدا کرد و اتفاق بسیار خوبی برای ورزش تکواندو فارس رقم خورد، چرا که وجود یک حامی بسیار جدی برای این رشته ورزشی به ویژه برای ورزشکاران پایه بسیار احساس می‌شد و این مهم سبب شد تکواندوکاران باآتیه و نوجوان فارس به خوبی در لیگ برتر ایران محک بخورند و مقام ارزشمند سوم ایران را در جام آینده سازان المپیک به ارمغان بیاورند.
دوران با تصریح بر این نکته که ورزش و ورزشکاران فارس نیازمند حمایت‌ هستند، گفت: این حمایت‌ها است که در کنار حرفه‌ای عمل کردن تیم‌ها، موجب کسب بهترین قهرمانی‌ها می‌شود.
وی همچنین از حمایت‌های بی دریغ اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، مدیران محترم عامل و هیات مدیره شرکت‌های نفت مناطق مرکزی ایران و نفت و گاز زاگرس جنوبی و همچنین امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران تقدیر کرد.
بنابر این گزارش، در پایان رقابت‌های لیگ برتر تکواندو نوجوانان پسر ایران جام آینده سازان المپیک، تیم مس سونگون ورزقان با ۴۳ امتیاز قهرمان، تیم ابزار یراق توسن با ۳۹ امتیاز نایب قهرمان و تیم باشگاه فرهنگی ورزشی زاگرس جنوبی نیز با کسب ۳۶ امتیاز سوم شدند.
 
  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تولیدی
  • کد خبر : 15868
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب