26 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1401/08/08 - 09:33
  • تعداد بازدید خبر : 1838
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حضور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد:

آغاز دور دوم نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

دور دوم نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با حضور مهندس رضایی مدیر عامل و هیات مدیره نفت و گاز غرب و مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سالن والیبال ورزشگاه آزادی کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران دور دوم نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی این شرکت با حضور مهندس رضایی مدیر عامل و هیات مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سالن والیبال ورزشگاه آزادی کرمانشاه آغاز شد.

بر اساس برنامه ریزی ها ورزشکاران در رشته های والیبال، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و تیراندازی از تاریخ هفتم تا نهم آبان ماه با هم به رقابت می پردازند . مهندس رضایی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در مراسم افتتاحیه این رقابت ها ضمن خیر مقدم به ورزشکاران از حمایت های مهندس حیدری مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در برگزاری این رقابت ها به صورت متمرکز و در قالب اولین المپیاد فرهنگی _ ورزشی تقدیر نمود . وی با محکومیت حادثه تروریستی شاهچراخ شیراز یکی از پایه های اصلی تدوام کار، بهره وری و تربیت نیروی توانمند و متخصص در جهت انجام برنامه ها و استمرار تولید را حاصل توسعه ورزش همگانی و بحث سلامت محوری کارکنان و خانواده های آنها دانست و گفت: این رقابت ها نیز با همین هدف برگزار می شود .

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در پایان با بیان اینکه جلب رضایت کارکنان و خانواده‌های آنها گامی مهم برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و پایداری تولید است ، تصریح کرد: این شرکت با حمایت های مجموعه مدیریت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تلاش‌ خود را بر تحقق این الزام متمرکز می نماید و در کنار تولید، نگه داشت نیروی انسانی و خدمات مورد نیاز همکاران را با بهترین کیفیت و استاندارد ارائه خواهد نمود .

مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز در آیین افتتاحیه دور دوم این المپیاد، ورزش را عامل سلامتی جسم و روح خواند و بر لزوم توجه جدی به موضوع ورزش در ستاد و مناطق عملیاتی تابعه تاکید نمود و برگزاری المپیاد ورزشی را فرصتی بزرگ برای نهادینه سازی ورزش در سطح شرکت دانست.

بر أساس این گزارش، دور اول این المپیاد از 29 مهر آغاز شد و ورزشکاران تیم های ورزشی از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکتهای تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب در رشته های فوتسال، شطرنج، شنا به رقابت پرداختند که در پایان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با کسب مجموع 92 امتیاز ، رتبه نخست تیمی را خود اختصاص داد.

 

  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15348
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب