سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠ EN

اخبار > بهسازی زمین های والیبال مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

بهسازی زمین های والیبال مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی
بهسازی زمین های والیبال مناطق عملیاتی زاگرس جنوبی

زمین‌های والیبال شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در چهار منطقه عملیاتی این شرکت، بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس دفتر مدیرعامل و رئیس امور ورزش این شرکت، گفت: با توجه به اهمیت توسعه و گسترش ورزش همگانی و به منظور پیشگیری از آسیب دیدگی کارکنان در مجموع ۱۷۱۶ متر مربع از زمین های والیبال این شرکت در چهار منطقه عملیاتی، بهسازی شد.

آرش فدعم، افزود: زمین های والیبال منطقه عملیاتی آغار و دالان، منطقه عملیاتی نار و کنگان، کمپ اداری لامرد منطقه عملیاتی پارسیان و منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد بهسازی شد.

وی، افزود: عملیات بهسازی زمین های والیبال شامل زیرسازی و نصب کفپوش‌های استاندارد است که با استفاده از فرصت پیش آمده از تعطیلی اماکن ورزشی به دلیل رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، انجام شد.

فدعم در پایان با اشاره به ضرورت توسعه فعالیت های ورزشی جهت ایجاد شادابی، نشاط و افزایش بهره‌وری کارکنان به ویژه در مناطق عملیاتی اقماری، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته سایر زمین های ورزشی این شرکت نیز بهسازی و نوسازی می شوند.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های عملیاتی زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی را در سه استان، فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 

 


١٢:٤٩ - يکشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٤٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده