سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
چهارشنبه ٠٧ مهر ١٤٠٠ EN

اخبار > ارتقا سطح آمادگی آتش نشانان زاگرس جنوبی با ابتکار امور ورزش  چاپ        ارسال به دوست

ارتقا سطح آمادگی آتش نشانان زاگرس جنوبی با ابتکار امور ورزش

مسئول امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تهیه دستور العمل استاندارد آمادگی جسمانی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی به تجهیزات ورزشی با هدف حفظ و ارتقا آمادگی جسمانی آتش نشانان در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، آرش فدعم، گفت: با ابتکار امور ورزش و پس از ارزیابی میدانی به عمل آمده توسط این امور، کلیه ایستگاه های آتش نشانی زاگرس جنوبی به دستورالعمل های استاندارد آمادگی جسمانی ویژه آتش نشانان و تجهیزات ورزشی مجهز شد.

فدعم، با اشاره به اینکه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ۱۶ ایستگاه آتش نشانی دارد در مورد اجرای طرح ارتقا آمادگی آتش نشان، گفت: این طرح در دو فاز ارتقا سطح آمادگی جسمی آتش نشانان و تجهیز ایستگاه‌ها به وسایل ورزشی انجام شد.

وی، افزود: به منظور تقویت توان جسمی آتش نشانان و پس از بررسی های میدانی و آزمون های به عمل آمده، وضعیت جسمی هر یک از آنها پایش شد و بر اساس ضعف های موجود، دستور العمل استاندارد آمادگی جسمانی به صورت دو جلد کتابچه برای آنها تدوین شد تا با اجرای روزانه آن، آمادگی فیزیکی کافی برای حضور در میدان‌های حادثه داشته باشند.

فدعم، افزود: فاز دوم این طرح نیز تجهیز ایستگاه های آتش نشانی به وسایل ورزشی بود که در این راستا نیز هر ایستگاه به انواع میله و صفحه هالتر ، ست کامل دمبل، میز فوتبال دستی، دوچرخه ثابت، میز پرس سینه، دستگاه پارویی، ومیز پینگ پنگ تجهیز شدند و همچنین زمین های بدمینتون و والیبال نیز احداث و به کفپوش‌های استاندارد، مجهز شدند.

رئیس امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، یادآور شد: تیم آتش نشانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از سه تیم برگزیده المپیاد آتش نشانان در سطح وزارت نفت است و حفظ آمادگی جسمانی آنها در راستای آمادگی در شرایط وقوع حوادث از اهمیتی بالایی برخوردار است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می کند.

 


١٠:٣٤ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٤٧٦    /    تعداد نمایش : ١٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده