سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها گرامی باد
جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠ EN

اخبار > بازدید رئیس کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از نفت و گاز زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از نفت و گاز زاگرس جنوبی
بازدید رئیس کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از نفت و گاز زاگرس جنوبی

دکتر فریدون عباسی، نماینده مردم شهرستان‌های کازرون و کوه چنار و رئیس کمیسیون انرژی و دکتر محمد مهدی فروردین، نماینده مردم شهرستان‌های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از منطقه عملیاتی آغار و دالان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، حمید ایزدی مدیرعامل و سید محمود میرباقری مدیر عملیات این شرکت، صادق فروغی فرماندار شهرستان فراشبند، جمعی از مسئولین منطقه عملیاتی آغار و دالان و حوزه شهرستان از پالایشگاه گاز فراشبند در منطقه عملیاتی آغار و دالان، بازدید بعمل آوردند.

منطقه عملیاتی آغار و دالان، یکی از مناطق پنجگانه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان های فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین در استان فارس قرار دارد.

شرکت بهره‌‍برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز، یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان فعالیت می کند.

 

 


١٠:٣٠ - جمعه ٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٩٣٦    /    تعداد نمایش : ٨٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

میز خدمت
ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
صندوق شکایات
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
خانواده