31 تیر 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/02/11 - 07:12
  • تعداد بازدید خبر : 1279
  • زمان مطالعه: 4 دقیقه

آگهی مناقصه عمومی (یک مرحله ای) شماره م م ن/4578-1401 ت1 مربوط به پروژه توسعه واحد TCF میدان گازی تنگ بیجار فاز II(بصورت EPC) شماره ثبت در سامانه ستاد: 2002093221000012

متن صوتی

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران (سهامی خاص) درنظر دارد موضوع مناقصه فوق ­الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی(یک مرحله ­ای) به شرکت­های واجد شرایط، واگذار نماید.

الف) شرح مختصر کار

پروژه فوق الذکر مختصرا شامل انجام کلیه خدمات مهندسی از جمله بازنگری اسناد پیمان و طراحی تفصیلی، همچنین سفارش تامین کالا و قطعات یدکی مورد نیاز و ساخت، نصب و اجرا بوده و یکی از پروژه های فاز II جهت افزایش تولید گاز و ظرفیت فراورشی تا سقف 11 م م م ر و مایعات گازی به میزان تقریبی 10 ه ب ر خواهد بود

ب)  مدت ، محل و برآورد اجرای پروژه

 مدت اجرای پروژه 730 روز بوده و برآورد تقریبی اجرای کار 003ر491ر301ر419ر6 ریال و 640ر768ر2 یورو و محل اجرای پروژه واقع در استان ایلام ، منطقه عملیاتی تنگ بیجار می­باشد.

ج) شرایط و مدارک مورد نیاز جهت شرکت در مناقصه (الزامی)

1.         داشتن شخصیت حقوقی و ارائه مدارک ثبت شرکت شامل: اساسنامه، آگهی روزنامه رسمی تأسیس شرکت و آخرین تغییرات آن،  کد اقتصادی و شماره شناسه ملی شرکت، آدرس دقیق پستی، تلفن ثابت و نمابر (فکس).

2. متقاضیان به دو صورت می توانند در این مناقصه شرکت کنند:

2.1. بصورت مستقل، داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر و ظرفیت آزاد در رشته طرح و ساخت صنعتی رسته نفت و گاز نوع یک مندرج در سایت پیمانکاران تأیید صلاحیت شده سازمان برنامه و بودجه کشور  

2.2. بصورت گروه مشارکت متشکل از یک مشاور و یک پیمانکار که برای مشاور دارا بودن گواهینامه صلاحیت معتبر پایه یک مشاور در گروه مطالعات نفت و گاز با تخصص واحدهای پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی و یا خطوط انتقال نفت و گاز و یا تاسیسات بالادستی روزمینی  مندرج در سایت پیمانکاران و مشاوران تایید صلاحیت شده سازمان برنامه و بودجه کشور الزامی است.برای پیمانکار گروه مشارکت، داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر پایه یک و ظرفیت آزاد در رشته نفت و گاز و یا داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر نوع یک در رشته طرح و ساخت صنعتی در رسته نفت و گاز الزامی است.

3. مجموع ظرفیت آزاد مالی پیمانکار و مشاور نباید از برآورد اولیه مناقصه کمتر باشد. همچنین، ارسال گزارش خود اظهاری توسط متقاضی بابت ظرفیت آزاد الزامی است.

4. دارا بودن گواهینامه معتبرتایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران صادر شده توسط وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی برای پیمانکار (عضو گروه مشارکت و یا به صورت مستقل ) الزامی است.

5. داشتن توانائی ارایه ضمانتنامه بانکی به مبلغ  -/236ر099ر824ر101 ریال به عنوان تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار.

6. عضویت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) و دارا بودن گواهی امضاء الکترونیکی و تکمیل فرم استعلام ارزیابی کیفی موجود در سایت www.setadiran.ir  

7. داشتن صورت های مالی حسابرسی شده منتهی به سال مالی  1400 برای همه اعضای گروه مشارکت الزامی است.

* همچنین شرکت کنندگان می بایست نسبت به ثبت نام در سامانه جامع تجارت ایران (جام)به نشانی "ntsw.ir"به منظور فراهم نمودن امکان استعلام و تعیین اصالت صورت های مالی حسابرسی شده مناقصه گران از سامانه پردیس اقدام نمایند.

 توضیح: 1) هریک از اعضای گروه مشارکت بایستی به تنهایی دارای گواهینامه صلاحیت معتبر از سازمان برنامه و بودجه کشور باشند در غیر اینصورت ارزیابی کیفی صورت نمی گیرد و کل گروه مشارکت رد کیفی می گردد.

 2)ارائه کلیه تضامین مربوط به فرآیند ارجاع کار، انجام تعهدات و پیش پرداخت در گروه مشارکت، بر عهده رهبر گروه مشارکت خواهد بود.   

سایر شرایط خصوصا توضیحات مربوط به گروه مشارکت در فرم استعلام ارزیابی کیفی به صورت مشروح لحاظ گردیده است.

 
د) مهلت و محل مراجعه متقاضیان

کلیه مراحل برگزاری فراخوان از دریافت و تحویل اسناد فراخوان تا تهیه فهرست مناقصه گران دارای صلاحیت، ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکات از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) به آدرسwww.setadiran.ir  انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضاءالکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. شماره تماس سامانه ستاد در تهران جهت انجام مراحل عضویت در سامانه 1456 و اطلاعات تماس دفاتر ثبت نام در سایر استانها در سامانه www.setadiran.ir بخش "ثبت نام/پروفایل تامین کننده/مناقصه گر " موجود است. آخرین مهلت دریافت اسناد ارزیابی کیفی از سامانه تا ساعت 09:00 صبح روز سه شنبه مورخ  19/02/1402 و آخرین مهلت ثبت و بارگذاری اطلاعات فراخوان و اطلاعات مورد نیاز جهت ارزیابی کیفی این مناقصه تا تا ساعت 09:00 صبح روز سه شنبه مورخ  02/03/1402  می باشد.

خاطرنشان می سازد " پیشنهاد قیمت ها می­بایست متناسب با کالای ساخت داخل و با لحاظ کیفیت ارائه گردد. "
درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می توانند با تلفن­  87524431 تماس حاصل نمایند.

  • گروه خبری : مناقصه
  • کد خبر : 15647
کلمات کلیدی
  روابط عمومی
خبرنگار

روابط عمومی

فایل ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب