26 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/07/28 - 15:11
  • تعداد بازدید خبر : 1710
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تدوام بازدیدهای میدانی جهت تضمین سوخت زمستانی

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید دوره ای و مکرر از مناطق عملیاتی جهت سنجش و آمایش شرکتهای تابعه در تامین سوخت زمستانی و جبران ناترازی گاز در کشور ، ضمن بازدید از طرح توسعه میدان توس واقع در شمال شرق کشور از منطقه عملیاتی خانگیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بازدید کرد .

 
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید دوره ای و مکرر از مناطق عملیاتی جهت سنجش و آمایش شرکتهای تابعه در تامین سوخت زمستانی و جبران ناترازی گاز در کشور  ، ضمن بازدید از طرح توسعه میدان توس واقع در شمال شرق کشور از منطقه عملیاتی  خانگیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بازدید کرد . 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس مهدی حیدری و اعضای هیات مدیره همراه با تعدادی از روسای ستادی از اقدامات در حال انجام طرح توسعه میدان توس و نیز منطقه عملیاتی خانگیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق با همراهی مدیران آن شرکت بازدید نمود . در این بازدید ایشان اظهار داشت : شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان متولی تامین گاز شش استان شرق و شمال کشور ، هم اکنون به تمامی تعهدات تکلیفی خود عمل نموده است. 
مهندس حیدری در رابطه با میزان تولید تجمیعی گاز از ابتدای امسال خاطرنشان کرد :‌از ابتدای امسال در مجموع ۶ میلیارد و ۸۷۹ میلیون متر مکعب گاز در این شرکت تولید شده است.
 
بر اساس این گزارش ، مهندس حیدری از احداث خط لوله ۱۶ اینچ به طول ۴۵۰ متر در برای ثبات تامین گاز در مقطع زمانی محدود و برای  شرایط فوق بحرانی کمبود گاز خبر داد و افزود: خط لوله ۱۶ اینچ یکی از راهکارهای افزایش تولید روزانه از گاز ذخیره شده برای شرایط فوق بحرانی از حیث کاهش شدید دما تعبیه شده است که از جمع آوری شوریجه D به مرکز تفکیک میزان تولید گاز این موضوع در پروسه زمانی محدود کاربرد دارد. 
 
این گزارش می افزاید، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق  با توان تولید روزانه ۶۲ میلیون متر مکعب گاز ،مسئولیت تامین گاز استانهای خراسان رضوی ، جنوبی ، شمالی  ، گلستان ، مازندران و بخشی از استان سمنان را به عهده دارد.
 
 
  • گروه خبری : خبر,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15859
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  روابط عمومی
عکاس

روابط عمومی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب