30 خرداد 1403
جهش تولید با مشارکت مردم
  • 1402/08/13 - 23:14
  • تعداد بازدید خبر : 2239
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با آغاز المپیادهای ورزشی کلید خورد؛

تشکیل شورای ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

شورای ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه همزمان با آغاز رقابتهای ورزشی کارکنان این شرکت در مشهد مقدس تشکیل شد.

 
 
شورای ورزشی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه همزمان با آغاز رقابتهای ورزشی کارکنان این شرکت در مشهد مقدس تشکیل شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ ایمان ارجمندراد جانشین مدیرمنابع انسانی این شرکت با اعلام خبر فوق افزود: این شورا با هدف همگرایی و هم افزایی، وحدت رویه و برنامه محور بودن فعالیت های ورزشی در سطح ستاد و شرکت های بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، غرب و شرق تشکیل و نخستین نشست خود را با حضور مدیران منابع انسانی و روسای امور ورزش شرکت های پیش گفته به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار کرد.
 
وی گفت: در نخستین نشست این شورا برنامه هایی از قبیل تدوین تقویم سالیانه ورزشی، بررسی برنامه ها و طرح های عملکردی در راستای استفاده بهینه و هدفمند از بودجه ورزشی همگانی و قهرمانی شرکت، پیگیری زیرساخت ها و گسترش فضاهای ورزشی در ستاد و مناطق عملیاتی و مستندسازی اقدامات ارزشمند صورت گرفته در زمینه ورزش تربیت محور، آموزش ورزش همگانی مطرح شد.
 
ارجمندراد در ادامه یادآور شد: با حمایت های مهندس مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مهندس علی سلمانی پور مدیرمنابع انسانی این شرکت مقرر شد رسیدگی به امور مربوطه به ورزش بانوان، پایش سلامت کارکنان، تدوین شناسنامه ورزشی و برگزاری المپیادهای ورزشی در دستور کار این شورا قرار گیرد.
 
جانشین مدیرمنابع انسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصریح کرد: اعضا شورای یاد شده متشکل از مدیر منابع انسانی این شرکت به عنوان رئیس شورای ورزش، رئیس خدمات رفاهی نفت مناطق مرکزی ایران در مقام دبیر شورای ورزش، مدیران منابع انسانی شرکت های بهره برداری زاگرس جنوبی، غرب و شرق اعضای اصلی شورا، روسای ورزش ستاد و شرکت های تابعه اعضا اجرایی و یک عضو اصلی به عنوان نماینده مالی شورای ورزش می باشد.
 
 
  • گروه خبری : خبر,ورزشي,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15880
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  مسئول وب سایت
عکاس

مسئول وب سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب