09 اسفند 1402
مهار تورم, رشد تولید
  • 1402/09/18 - 08:03
  • تعداد بازدید خبر : 942
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور از مناطق زاگرس جنوبی بازدید کردند

مدیرعامل نفت مرکزی به همراه جمعی از اعضای هیئت‌ مدیره و مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور، از تأسیسات این شرکت و طرحهای توسعه ای در منطقه عملیاتی آغار و دالان ، میدان دی و پالایشگاه فراشبند بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  به همراه جمعی از اعضای هیئت‌ مدیره و مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور، از تأسیسات این شرکت  و طرحهای توسعه ای در منطقه عملیاتی آغار و دالان, میدان دی و پالایشگاه فراشبند  بازدید کردند. 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، در این بازدید مهندس مهدی حیدری مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به همراه موسی مویدی بازرس کل امور نفت سازمان بازرسی کل کشور و جمعی از نمایندگان این سازمان در  منطقه عملیاتی آغار و دالان و میدان گازی دی حضور یافتند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت  پروژه های گازی این شرکت قرار گرفتند. 
 
بر اساس این گزارش ، مهندس حیدری در این بازدید از آمادگی  شرکت برای تامین سوخت زمستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد : با تلاش همکاران در مجموعه ستاد و شرکتهای تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب ، این شرکت برای انجام تعهدات تکلیفی در بخش تولید نفت و گاز ، ذخیره سازی گاز طبیعی و انجام پروژه های در دست اقدام همه تلاش خود را به کار گرفته تا خللی در انجام تعهدات و امور محوله رخ  ندهد. 
 
مهندس حیدری در رابطه با برنامه های توسعه ای به منظور تثبیت و افزایش تولید گاز اظهار داشت : توسعه 13 میدان جدید دی‌، سفیدزاخور، هالگان‌، سفیدباغون‌، خارتنگ‌، گردان‌، ارم‌، پازن‌، مدار، توس‌، باباقیر، بیستون و آغار- فاز۲ به همراه توسعه پالایشگاه‌ گازی فراشبند و احداث ایستگاه های تقویت فشار گاز میادین‌ سرخون و شانول با صرف بودجه حدود چهار میلیارد دلار به منظور تثبیت و افزایش تولید گاز در هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران مصوب و به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ابلاغ شده است. که با اجرای این طرح ها  حدود  140 میلیون متر مکعب در روز گاز  تولید و به پالایشگاههای گازی فجرجم، پارسیان، سرخون، فراشبند، ایلام، هاشمی نژاد و پارس جنوبی ارسال شود .
 
 
  • گروه خبری : خبر,اخبار مدیر عامل,تصويري,تولیدی
  • کد خبر : 15918
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

  مسئول وب سایت
عکاس

مسئول وب سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب